.NET FullStack

Норми поведінки на конференції

Організатори конференції .NET FullStack прагнуть забезпечити толерантну атмосферу на заході, у зв'язку з чим просять усіх учасників, спікерів, спонсорів та волонтерів підтримати цю ініціативу і дати згоду на дотримання наступних правил, взявши до уваги можливі наслідки неприйнятної поведінки. Організатори конференції беруть на себе зобов'язання стежити за дотриманням цих норм у ході заходу.

 

Коротка версія

Конференція .NET FullStack - це місце, вільне від образливої поведінки для всіх, незалежно від статі та гендерної ідентичності, віку, сексуальної орієнтації, дієздатності, зовнішності і статури, раси, етнічної приналежності, віросповідання (або його відсутності) та технологіям, яким надається перевага. Ми просимо ставитися з повагою до всіх учасників конференції і утримуватися від дискримінуючої та образливої поведінки. Висловлювання, жести і зображення сексуального характеру недоречні на будь-який локації заходу (доповіді, воркшопи, афтепаті, соціальні мережі та медіа-портали). До тих, хто порушує правила, будуть застосовані заходи, передбачені організаторами конференції, в тому числі і видалення iз заходу без відшкодування вартості участі.

 

Менш коротка версія

Під образливою поведінкою маються на увазі:

  • коментарі щодо статі та гендерної ідентичності, віку, сексуальної орієнтації, дієздатності, зовнішності, расової та етнічної приналежності, віросповідання і технологій, яким надається перевага;
  • демонстрація зображень сексуального характеру (в тому числі і у слайдах презентації);
  • навмисне залякування, переслідування, нав'язлива фото- та відеозйомка;
  • навмисний зрив виступів спікерів;
  • недоречний фізичний контакт і небажана сексуальна увага.

Будь-який учасник, якого просять припинити образливу поведінку, зобов'язаний негайно виконати це прохання.

У разі образливої поведінки, організатори конференції можуть вжити будь-які заходи, що вважатимуть необхідними, включаючи попередження або примусове видалення порушників з заходу без відшкодування вартості участі.

Дані правила поширюються на всіх учасників .NET FullStack конференції: слухачів, відвідувачів спікерів, спонсорів, волонтерів. Спонсори не повинні використовувати відверті зображення або образливі матеріали, а також проводити акції з сексуальним підтекстом. Персонал на стендах (включаючи волонтерів) не повинен використовувати відвертий одяг, уніформу або іншим чином створювати обстановку сексуальної спрямованості.

Від усіх учасників ми очікуємо дотримання даних норм і правил на усіх локаціях конференції .NET FullStack та на всіх публічних заходах, що проводяться в рамках конференції.

Якщо по відношенню до Вас застосовуються образи, або у Вашій присутності ображають когось iз учасників чи у вас є інші причини для занепокоєння, будь ласка, без зволiкань зв'яжіться з кимось із команди організаторів. Їх можна впізнати по брендованим футболкам та/або бейджам.

Команда конференції з радістю допоможе у будь-якій ситуації, зможе зв'язатися з охороною майданчика або місцевими правоохоронними органами, запропонувати супровід, або іншим чином допомогти тим, хто піддався образливим діям, відчути себе у безпеці протягом усієї конференції. Ми цінуємо вашу присутність.

Засновано на Ініціативі Ади.